Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 374 комбінованого типу "Ясочка" Харківської міської ради"

14 трав. 2023

До уваги батьків!

Довідник «Створюємо онлайн-простір разом з дітьми»
13 трав. 2023

Вітання до Дня матері

Педагоги нашого садочку підготували колективне привітання до Дня матері - «Пізнаємо світ разом з матусею».
12 трав. 2023

Проєкт методичних рекомендацій щодо запровадження альтернативних форм надання послуг у сфері дошкільної освіти

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт методичних рекомендацій щодо запровадження альтернативних форм надання послуг у сфері дошкільної освіти.
11 трав. 2023

Звернення Ігоря Терехова до дітей міста Харкова

Акція «Поділися своїми мріями», присвячена Дню захисту дітей. Запрошуємо до участі в акції.
10 трав. 2023

До уваги педагогів!

Воркшоп «Сучасні здоров’язберігаючі технології в закладах дошкільної освіти» - методичний захід для педагогів
10 трав. 2023

До уваги батьків майбутніх дошкільників!

Запрошуємо батьків майбутніх дошкільнят зареєструвати своїх дітей до ЗДО №374 на сайті електронної реєстрації до закладу дошкільної освіти.
9 трав. 2023

День Європи

Цьогоріч Україна разом з країнами ЄС відзначає День Європи — свято на знак миру та єдності на континенті.
8 трав. 2023

День пам'яті та примирення

8 травня 2023 року Україна відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні.
7 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану»
6 трав. 2023

Марафон "Яким я бачу Київський район після перемоги"