Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 374 комбінованого типу "Ясочка" Харківської міської ради"

21 трав. 2023

21 травня — День пам’яті жертв політичних репресій

Щороку в третю неділю травня по всій Україні проводяться різноманітні заходи, присвячені пам’яті про ці страшні події.
20 трав. 2023

День науки 20 травня. Присвячений усім працівникам наукової сфери.

Це професійне свято працівників науки України. Його встановлено «на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України», згідно з Указом Президента «Про День науки» від 14 лютого 1997 року № 145/97.
19 трав. 2023

Навчання з цивільного захисту з працівниками

У рамках Тижня безпеки було проведено навчання з цивільного захисту з працівниками щодо відпрацювання алгоритму дій у випадку оголошення сигналу «Повітряна тривога» в умовах воєнного стану
18 трав. 2023

Всесвітній день вишиванки

Міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
17 трав. 2023

Формуємо навички громадянської свідомості у дошкільнят

Запрошуємо батьків відвідати платформу НУМО де надаються поради як формувати у дитини громадянську свідомість
17 трав. 2023

До уваги педагогів!

Посібник «Рекомендації щодо онлайн-безпеки для педагогічних працівників»
16 трав. 2023

6 серія мультсеріалу про Пса Патрона вже доступна для перегляду!

У кожного супергеройського героя має бути правило! Таке круте воно має бути, а також мудре, щоб надихало інших на великі звершення.

До уваги педагогів!

«Організація психолого-педагогічної підтримки дітей з особливими освітніми потребами та їх батьків»
16 трав. 2023

До уваги батьків та педагогів!

Вебінар для батьків та педагогів: «Психосоціальні підходи у взаємодії батьків з дітьми в умовах сьогодення»
15 трав. 2023

Міжнародний день сім'ї

Рідні — найдорожче, що є у житті! 15 травня відзначають Міжнародний день сім'ї. У цей день скажіть своїм рідним кілька теплих слів. Рідні — найдорожче, що є у житті! 15 травня відзначають Міжнародний день сім'ї. У цей день скажіть своїм рідним кілька теплих слів.