10 квіт. 2024

Час обирати школу для майбутніх першокласників!

Поради для батьків щодо вибору школи та полегшення процесу адаптації дитини.
8 квіт. 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

08 квітня 2024 розпочався прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти
7 квіт. 2024

Всесвітній день здоров'я

Цей день спрямований на привернення уваги кожного жителя нашої планети до проблем здоров'я та охорони здоров'я, з метою проведення спільних дій для захисту фізичного, розумового і емоційного благополуччя кожного з нас
6 квіт. 2024

Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace)

Це свято пропагує здоровий спосіб життя, зміцнює культурне взаєморозуміння і приділяє особливу увагу забезпеченню якомога більшого числа людей доступом до спорту, особливо дітей
5 квіт. 2024

Запрошуємо до участі у I Всеукраїнському конкурсі малюнку-розмальовки "Моя квіткова галявина"

Освітній портал "Алаба", за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал» запрошує до участі у I Всеукраїнському конкурсі малюнку-розмальовки "Моя квіткова галявина".
4 квіт. 2024

Поради для батьків!

Рекомендації щодо психологічної підтримки дитини з інтелектуальними порушеннями в кризових ситуаціях
3 квіт. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2024 року.
2 квіт. 2024

2 квітня — Міжнародний день дитячої книги

Другого квітня відзначається Міжнародний день дитячої книги. Цю дату встановлено з ініціативи й за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Щороку з 1967-го — у день народження Ганса Крістіана Андерсена — у всьому світі проходять заходи, присвячені дитячій літературі й читанню.
1 квіт. 2024

Двомісячник благоустрою території закладу

З метою поліпшення санітарного стану території закладу дошкільної освіти працівниками проводяться заходи із відновлення та благоустрою території
29 бер. 2024