8 лип. 2023

Дія.Освіта

На платформі «Дія.Освіта» розміщено понад 90 безоплатних освітніх серіалів
6 лип. 2023

“ВзаємоДія”: новий безплатний ресурс із порадами доступний для батьків дошкільнят

Для батьків і вихователів дошкільнят запустили Telegram-канал “ВзаємоДія: щоденні кроки до спільної радості”.
5 лип. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2023 року.
4 лип. 2023

До уваги!

В Україні 1 липня завершився карантин через пандемію COVID-19.
3 лип. 2023

Освітня акція «Відпочиваймо цікаво, безпечно, корисно. Лайфхаки від школярів та батьків»

Департамент освіти Харківської міської ради запрошує дітей та батьків долучитись до освітньої акції “Відпочиваймо цікаво, безпечно, корисно.
3 лип. 2023

До уваги педагогів та батьків вихованців

Про проведення Всеукраїнського тижня безпеки для дошкілля
2 лип. 2023

Поради щодо піклування про дитину під час війни

Дитячий фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні розробив поради щодо піклування про дитину під час війни. У цій брошурі ви знайдете вичерпну інформацію про харчування, гігієну, безпеку та психологічну підтримку дитини. Бережіть себе та своїх близьких!
1 лип. 2023

КІР: швидкий і небезпечний. Як захистити себе і дитину

Усі діти та дорослі, які не отримали щеплення, під загрозою. Хвороба небезпечна для всіх не вакцинованих дітей та дорослих.
30 черв. 2023

Рекомендації для батьків

Як сформувати у дитини здатність самостійно задовольняти свої життєві потреби, обслуговувати себе.