Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 374 комбінованого типу "Ясочка" Харківської міської ради"

16 серп. 2023

Поради для батьків!

Безпека дітей в літній період. Правила поведінки на воді
15 серп. 2023

До уваги педагогів!

Рубрика «Запитати у Фахівця». Бути в курсі всіх освітянських справ – інформативно!
14 серп. 2023

У рубриці «Сучасне дошкілля під крилами захисту» з’явилися нові терапевтичні казки для дошкільнят

Міністерство освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» доповнили рубрику «Сучасне дошкілля під крилами захисту» матеріалами, які доцільно використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку.
11 серп. 2023

Безпека в соціальних мережах: гайди для батьків

ГО #stop_sexтинг підготувала серію спеціальних гайдів для батьків, які допоможуть налаштувати Instagram і TikTok дитини, зрозуміти, яких правил поведінки варто дотримуватися в соцмережах, а також, як налаштувати гаджет для безпечного використання.
9 серп. 2023

Кіберполіція застерігає від шахраїв

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою громадян. Зловмисники здатні обдурити дітей, пенсіонерів та намагатись розчинитись у просторах Інтернету, не залишивши слідів злочину.
8 серп. 2023

До уваги педагогів та батьків вихованців

Про проведення марафону “Присвята рідному місту”
7 серп. 2023

У МОН пропонують внести зміни до Порядку обліку дітей дошкільного та шкільного віку

Міністерство освіти і науки пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684» щодо змін в Порядку обліку дітей дошкільного та шкільного віку.
3 серп. 2023

Поради для батьків

Безпека дітей в літній період
1 серп. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року.
31 лип. 2023

До уваги батьків!

Запрошуємо завітати на виставку мистецтва дітей в Харківську обласну бібліотеку для дітей і отримати справжню насолоду та позитивні емоції.