Школа молодого керівника

10 груд. 2012
07.12.2012 на базі ДНЗ № 374 відбулося друге засідання «Школи молодого керівника» на тему «Планування роботи у дошкільному навчальному закладі»

Завдання «Школи молодого керівника»:
  • Підвищення рівня теоретичних знань молодих завідувачів нормативно-правової документації з планування роботи  керівника дошкільного навчального закладу.
  • Ознайомлення молодих керівників з плануванням роботи завідувача дошкільного закладу на місяць.
  • Ознайомлення учасників засідання з практикою управлінської діяльності завідувача ДНЗ № 374 В.М.Сівтунової з різних напрямків роботи.
Цільова аудиторія:

Завідувачі дошкільних навчальних закладів Київського району м. Харкова, що мають стаж адміністративної діяльності до 3 років.