Заходи до Дня української писемності та мови

9 лист. 2012
Заходи до Дня української писемності та мови

9 листопада -

День української писемності та мови

На виконання Указу Президента України № 1241/97 від 06.11.1997 "Про День української писемності та мови", з метою розширення пізнавальних інтересів вихованців з української мови, літератури, історії, українознавства, етнографії, виховання почуття патріотизму, національної гордості, розкриття ролі української мови, шляхів її розвитку  було організовано й проведено заходи  зі святкування  Дня української писемності і мови в нашому дошкільному закладі.

До Дня української писемності та мови  у дошкільному навчальному закладі  восьмого та дев’ятого листопада  2012 року було організовано виставку-огляд української дитячої літератури.

Відповідно до розроблених та затверджених заходів також у закладі було проведено:

• для дітей молодших груп: заняття «Ляльки прийшли вас привітати, про український одяг розказати»;
  • у групах для дітей середнього віку було організовано  театралізовану діяльність дітей:  драматизація української народної казки «Колосок»;
  • у старшій дошкільній групі було проведено тематичну розвагу «Ми діти твої, Україно!»;
  • діти логопедичних груп відвідали виставку робіт української художниці Олени Пишненко-Злиденна, на якій познайомились з роботами української художниці

Вихованці та педагоги закладу мали можливість удосконалити свої знання та навички з українського мовлення, відзначити кращі зразки творчої спадщини діячів культури України, доторкнутись до краси української мови, відчути гордість за свою Батьківщину.

У розділі «Фотогалерея» ви можете переглянути фото звіт