Інформація для батьків!

10 вер. 2018
Запрошуємо до участі у фестивалі дитячого малюнку «Мій чарівний сон».

Шановні батьки!

Громадська організація «Центр розвитку Майбутні генії»  у співпраці з Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради проводять фестиваль «Мамо Тато Фест». В рамках даного проекту планується провести фестиваль дитячого малюнку «Мій чарівний сон» з 10.09.2018 по 10.10.2018.

Учасниками фестивалю можуть бути діти віком 3-16 років, які проживають у  м. Харкові.

На фестиваль представляються індивідуальні творчі роботи авторів або роботи, які виконання батьками спільно з дітьми.

Малюнки мають стосуватися загальної теми «Мій чарівний сон» і відображати основні людські цінності, толерантне ставлення до інших людей та відповідати підтемам фестивалю.

Підтеми фестивалю:

• «Мій чарівний дім»
  • «Школа майбутнього»
  • «Моя країна – моя Україна»
  • « Моя сім’я»
  • « Я з майбутнього»
  • «Майбутній Харків»
  • «Чарівний Харків»
  • «Моя Чарівна планета»

Вимоги до творчих робіт:

• Роботи можуть бути виконані в будь-якій техніці
  • Від кожного учасника приймається не більше 1-ї роботи
  • Творча робота - малюнок на папері (картоні)
  • Розмір роботи має чітко визначений формат  - А3
  • Роботи оформлюються в паспарту

Роботи можна надати  до 05.10.2018  вихователеві групи, яку відвідує ваша дитина, для подальшої передачі організаторам конкурсу.