Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 374 комбінованого типу "Ясочка" Харківської міської ради"

Щорічна серпнева педагогічна рада

31 серп. 2018
Сьогодні у закладі дошкільної освіти відбулася щорічна серпнева педагогічна рада на тему: «Про підсумки діяльності закладу у 2017/2018 навчальному році та завдання педагогічного колективу на 2018/2019 навчальний рік в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

У закладі дошкільної освіти відбулася щорічна серпнева педагогічна рада № 1 на тему: «Про підсумки діяльності закладу у 2017/2018 навчальному році та завдання педагогічного колективу на 2018/2019 навчальний рік в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

Було розглянуто питання щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти. На засідання педагогічної ради була запрошена директор Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Касеко Ірина Ігорівна. Ірина Ігорівна познайомила педагогів закладу дошкільної освіти з особливостями освітньої реформи, виступила з доповіддю про Концепцію Нової української школи.