Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 374 комбінованого типу "Ясочка" Харківської міської ради"

Увага! Інформація до відома батьків

22 черв. 2018
Інформація про інклюзивно-ресурсний центр у м. Харкові

Шановні батьки!

Інформація про інклюзивно-ресурсний центр у м. Харкові  До відома!

Працівникам закладів освіти необхідно доводити дану інформацію до відома батьків, які мають дитину з особливими потребами, або які бажають пройти обстеження в даному центрі та отримати рекомендації щодо подальшого навчання своїх дітей.

Комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр Харківської міської ради» починає свою роботу з 01.07.2018 року за адресою: вул. Гвардійців Широнінців, 38-г,  тел..725-17-42.

Директор Вишнева Ірина Миколаївна.

Для проходження первинного обстеження батькам необхідно зателефонувати до Інклюзивно-ресурсного центру та записатися на прийом.

Для первинного прийому батькам необхідно мати з собою пакет документів:

1. Історія розвитку дитини (медична карта) за формою 112/0.
  2. Довідку від психіатру Харківського міського психоневрологічного диспансеру №3 (вул. Алчевських, 32) – для мешканців Київського та Шевченківського району; або з Дитячого психоневрологічного диспансеру (віл. Рибалко, 4) – для мешканців інших районів.
  3. Паспорт батьків.
  4. Свідоцтво про народження дитини.
  5. Якщо дитина школяр – зошити з письма та математики. Якщо дитина дошкільник – малюнки, альбоми або зошити, де дитина малювала, виконувала завдання тощо.

Харківський інклюзивно-ресурсний центр веде прийом батьків (після попередньої домовленості за телефоном 725-17-42)

Понеділок, вівторок – прийом на базі центру за адресою вул. Гвардійців Широнінців, 38-г;

Середа-п'ятниця – виїзний прийом на базі ЗДО міста відповідно до графіку (додається).