Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 374 комбінованого типу "Ясочка" Харківської міської ради"

Виставка презентація посібників пісочної терапії

13 лют. 2012
Посібники містять рекомендації стосовно застосування пісочної терапії в дошкільному навчальному закладі. До уваги педагогів пропонуються основні технології пісочної терапії в роботі з дітьми, загальні принципи взаємодії дитини і дорослого під час ігор із піском, правила та умови гри в пісочниці, орієнтовні ігри-заняття для дітей різних вікових груп. Ця книга адресована педагогам, психологам і батькам, зацікавленим у комплексному й гармонічному розвитку дитини за допомогою ігор їх піском, що надають безліч можливостей для творчо орієнтованого вихователя. Навчальні, коригувальні, розвивальні ігри з піском можуть бути найрізноманітнішими, але вони є корисними для дитини.

Посібники пісочної терапії