Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 374 комбінованого типу "Ясочка" Харківської міської ради"

Нові грошові норми за харчування дітей в дошкільних закладах

20 січ. 2017
Нові грошові норми за харчування дітей

Нові грошові норми за харчування дітей в дошкільних закладах

У цьому році підвищено вартість харчування дітей  у дошкільних навчальних закладах з диференціацією за віковими категоріями

Відповідне рішення було прийнято на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.

Для дошкільних навчальних закладів визначено такі грошові норми:

- вікова група від 1-го до 3-х років  - 18 грн. (з розрахунку: 7,20 грн. з бюджету,  10,80 грн. - батьківська плата);

- вікова група від 3-х до 6-ти (7-ми) років - 23 грн. (з розрахунку: 9,20 грн. - бюджетні кошти, 13,80 грн. - батьківська плата).

- у санаторних та спеціальних групах: вікова група від 1-го до 3-х років - 19 грн.;  від 3-х до 6-ти (7-ми) років - 24 грн. (відповідно до законодавства України).