19.12.2016 Діти старших груп № 9 «Пізнайки» та № 10 «Колобок» були запрошені на святковий вечір, присвячений дню Святого Миколая, який пройшов у ЦДЮТ № 3.

20 груд. 2016
Святковий вечір

Діти старших дошкільних груп нашого садочка № 9 «Пізнайки» та № 10 «Колобок»  були запрошені на святковий вечір, присвячений дню Святого Миколая, який пройшов у Центрі дитячої та юнацької творчості № 3 Харківської міської ради.

Творчі колективи закладу привітали маленьких гостей – вихованців ДНЗ № 374 «Ясочка».  Тематичний вечір відкрив колектив вокальної студії «Зоряне небо» та ведуча святкового вечора добра господиня - Дар̕ я Кравчук. Розвеселив дітей казковий персонаж  чортик Антипко, якого переконливо та артистично зіграв Даніель Широкий.  Дітей привітали цікавою програмою колективи ЦДЮТ № 3. Наприкінці свята всіх присутніх нагородили солодкими подарунками від  Святого Миколая.

Фотозвіт можна переглянути тут.