Участь нашого садочка у реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом»

1 лист. 2016
«Вчимося жити разом»

У рамках спільного проекту «Вчимося жити разом», відповідно до наказу ХОДА ДОіН від 17.02.2016 № 60 «Про реалізацію спільного проекту «Вчимося жити разом» у Харківській області» від 17.02.2016 № 60, наш садочок приймає участь у апробації парціальної програми "Вчимося жити разом" з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7-ми років на засадах розвитку життєвих навичок. З листопада 2016 року розпочинається робота з дітьми середнього та старшого дошкільного віку.

Фотозвіти занять, які плануються проводитись у середніх та старших групах, можна буде переглянути на сторінці «Фотоальбоми».

Ініціатор проекту "Вчимося жити разом" – ЮНІСЕФ;

Донор проекту – Європейський Союз (ECHO);

Виконавці проекту – ГО «Здоров’я через освіту» та НАУ Києво-Могилянська академія.