Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 374 комбінованого типу "Ясочка" Харківської міської ради"

Проект "Вчимося жити разом"

28 жовт. 2016
Вихователь-методист закладу брала участь у 3-денному тренінгу, який проходив в рамках реалізації спільного проекту "Вчимося жити разом"(у рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру»)

Вихователь-методист закладу брала участь у 3-денному тренінгу, який проходив в рамках реалізації спільного проекту "Вчимося жити разом" (у рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру»).

Тренінг проходив на базі ДНЗ №74 "Веселка" упродовж 25-27 жовтня 2016 р. під керівництвом тренерів Капустіної Наталії Олександрівни та Максименко  Ірини Анатоліївни. Учасники  тренінгу пройшли навчання за парціальною програмою "Вчимося жити разом" з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7-ми років на засадах розвитку життєвих навичок та отримали сертифікати.