Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 374 комбінованого типу "Ясочка" Харківської міської ради"

Привітання з Днем учителя!

2 жовт. 2016
Вітання

Дорогі педагоги! У цей теплий осінній день вся країна традиційно відзначає свято людей найгуманнішої і щирої професії — вчителів. Немає нічого важче, ніж навчати: вчити ми всі здатні і навіть схильні, а от навчити дано далеко не кожному. Ви досконало володієте цим секретом і щедро діліться знання з усіма учнями. Ваші зусилля обов’язково принесуть країні і світу величезну користь — хто знає, яких висот досягнуть ваші учні? І чомусь немає сумнівів, що кожен з них зуміє проявити себе з найкращої сторони, щоб в один прекрасний теплий осінній день повернутися в рідну школу і сказати вам: з Днем учителя!