Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 374 комбінованого типу "Ясочка" Харківської міської ради"

Безкоштовна українська абетка для дітей

11 серп. 2015
Проект "Розвиток дитини" пропонує батькам безкоштовну українську абетку для навчання дітей

Безкоштовна українська абетка для дітей

Проект "Розвиток дитини"пропонує батькам безкоштовну українську абетку для навчання дітей навичок дрібної моторики та написання букв української абетки.

Це творче завдання для дітей – перший крок до написання букв українського алфавіту та розвитку навичок красивого почерку.

Для кожної букви української абетки створено окреме завдання, у якому дитина спочатку з'єднує пунктирні лінії, що складають частину букви, а потім для практики кілька разів пише букви української абетки повністю за допомогою пунктирних ліній. Після цього дитина тренується писати букви повністю самостійно в спеціально відведеному місці.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері і використовувати необмежену кількість раз.

Завантаження творчих завдань для дітей безкоштовне і доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації. Перейти до перегляду української абетки для дітей >>>