Нагородження переможців!

27 бер. 2015
Нагородження переможців районного інтелектуального конкурсу "Чомусики" серед дітей старшого дошкільного віку

27 березня 2015 року о 16.00 на базі Харківської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 166 відбувся концерт, на якому були нагороджені переможці інтелектуального конкурсу "Чомусики" серед дітей старшого дошкільного віку.

Конкурс проводився у ІІ етапи, І етап – у дошкільних навчальних закладах, ІІ етап – районний. ІІ етап (районний) проводився у 2 тури:

у І турі – брали участь переможці І етапу (проводився у визначених дошкільних навчальних закладах району);

у ІІ турі - переможці І туру.

Переможцями ІІ туру районного етапу конкурсу стали 9 дітей старшого дошкільного віку.

У номінації «ЮНИЙ МОВОЗНАВЕЦЬ»:

Щелоковська Ольга, дошкільний навчальний заклад №374, вихователь Зеленкова І.В. – посіла ІІ місце.

На святі були присутні: начальник управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна, керівники дошкільних навчальних закладів, діти та їх батьки. Куценко Тетяна Володимирівна привітала переможців та їх вихователів і провела церемонію нагородження. Юні переможці були нагороджені пам’ятними подарунками.

У святковому концерті взяли участь дитячі колективи дошкільних навчальних закладів.