Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 374 комбінованого типу "Ясочка" Харківської міської ради"

Вітаємо Щелоковську Ольгу - ІІ місце на районному інтелектуальному конкурсі "Чомусики"

20 бер. 2015
20 березня 2015 року на базі ДНЗ № 136 відбувся ІІ тур ІІ етапу районного інтелектуального конкурсу "Чомусики" серед дітей старшого дошкільного віку.

Вихованка нашого садочка Щелоковська Ольга, посіла ІІ місце у номінації «Юний мовознавець» серед дітей старшого віку Київського району!

Вітаємо Щелоковську Ольгу - переможця районного інтелектуального конкурсу "Чомусики"