День української писемності та мови

8 лист. 2013
День української писемності та мови

До Дня української писемності та мови  у дошкільному навчальному закладі  восьмого  листопада  було організовано виставку-огляд української дитячої літератури для дітей.

Відповідно до розроблених та затверджених заходів також у закладі було проведено:

• У молодшій групі заняття з малювання (штампами) «Український рушничок»;
  • У старших дошкільних групах було проведено тематичну розвагу «Хай в серці кожної дитини живе любов до України»;
  • Діти логопедичних груп відвідали виставку робіт української художниці Олени Пишненко-Злиденна, на якій познайомились з роботами української художниці;
  • З педагогами закладу було проведено педагогічну годину «Плекаймо українську мову». У педагогічній годині приймали участь усі педагоги закладу.